Sdílet na

G+

Hodnocení

Víkend v Českém Středohoří

Víkend v Českém Středohoří

-

Komunitní předmájová víkendová akce do CHKO České Středohoří. Z hlediska kapacitního omezení je na tuto akci zapotebí závazná přihláška předem.

Naše již pátá v pořadí víkendová akce je tady. Tentokráte vyrazíme do úchvatné krajiny severních Čech - do oblsti CHKO České Středohoří do České Lípy - Dubice. Ubtování bude zajištěno v chatě Asociace TOM.

Doprava: Tam pojdeme vlakem - sraz bude okolo 15:00 v Praze hl.n. Časový itinerář dopravy bude zaslán přihlášeným účastníků e-mailem minimálně týden předem. Kalkulovaná cena dopravy na jeden směr je pro deset osob je 88 Kč.

Ubytování: V chatě Dubice na palandách - nutný vlastní spací pytel.

Cena ubytování je splatná na místě v hotovosti - 100 Kč člen KČT, 120 Kč ostatní za celý víkend + 5,-/kWh energií (rozpočte se podle počtu účastníků).

Zásoby na víkend zakoupíme v České Lípě. Od nádraží k chatě to je pěšky cca 2 km.

Kapacita je 20 osob a proto prosíme o přihlášku předem. Bez této přihlášky nelze garantovat ubytování!

Přihlásit se!

Trasa 22 km

Ve 12:35 odjedeme vlakem Os 6026 do Nového Boru, kde budeme za 15 minut. Odtud po prohlídce města vyrazíme na skalní hrad Sloup v Čechách a do kopce na soustu vyhlídek a rozhleden a skalisek! Neunikne nám ale ani důl a už vubec nám neunikne zřícenina hradu Svojkov. Dále nás cesta zavede okolo Svojkovského vodopádu a rybníků u Bukovan zpět dolů do České Lípy, kde dorazíme přímo do chaloupky. Fakultativně večerní výlet do České Lípy.

Mapa: www.mapy.cz/s/9lVh

Start 12:00
Nový Bor

Cíl 19:00
Česká Lípa